Tvarovanie zadku

Tvarovanie zadku

Augmentácia, zväčšenie a tvarovanie zadku je procedúra, kde odoberáme tuk liposukciou a následne odobratý tuk aplikujeme do oblasti, ktorú chceme zväčšiť a vytvarovať. S použitím systému LipoLife 3G vďaka menšej invazivite a vlnovej dĺžke laseru 1470 nm odobraté tukové bunky sú vysoko kvalitné a vitálne, testy preukázali životaschopnosť až v 95%.

Vďaka tomu sa dá veľmi úspešne odobratý tuk transplantovať. Naša klinika je prvá, ktorá pracuje a má najväčšie skúsenosti s  najmodernejším zariadením LipoLife 3G, ktoré ponúka možnosť počas jedného relatívne nenáročného zákroku odsať prebytočný tuk a súčasne vďaka laseru riešiť celulitídu, ochabnutú kožu a ešte  podporí aj tvorbu kolagénu. OPERA CLINIC v Bratislave ako prvá začala využívať túto absolútnu technologickú novinku, ktorá predstavuje prelom a posúva ju na úplne inú úroveň.

Odobratý tuk je možné okrem zadku transpantovať aj do prsníkov, alebo do oblasti tváre. Celý postup, odsávanie tuku a transplantácia tuku na iné miesto, je vykonávaná v rámci jedného zákroku, Pôsobením laseru sa koža súčasne spevňuje a vyhladzuje.

Všetko o zákroku

  • Dvojitý efekt formovania postavy – odsatie v problémových partiách a doplnenie objemov, kde je to potrebné
  • Transfer vlastného tuku eliminuje riziko reakcie organizmu
  • Rýchl hojenie a relatívne šetrný zákrok
  • Na základe posúdenia je možné v niektorých prípadoch zákrok prevádzať ambulantne
  • Nevznikajú jazvy