Naše služby

VYSOKÁ ODBORNOSŤ A VÝKON

NAJŽIADANEJŠIE ZÁKROKY A OPERÁCIE

zakroky-prsia-1
01

01

Plastika prsníkov

Plastická chirurgia je schopná v súčasnosti vyhovieť takmer všetkým požiadavkám žien, ktoré z akýchkoľvek dôvodov nie sú spokojné s tvarom, veľkosťou a tonusom svojho poprsia. Realizujeme množstvo operácií s výbornými výsledkami – zmenšenie, zväčšenie, modelácie, korekcie asymetrií a defektov s použitím najmodernejších postupov a materiálov.

Našimi klientami sú často aj muži, ktorí potrebujú vyriešiť zmenšenie prsníkov pri zväčšenej prsníkovej žľaze – tzv.gynekomastiu.

zakroky-prsia-2
02

02

Deep plane Facelift - Vertical restore

Najmodernejšie a najúčinnejšie metódy faceliftu. Naša klinika je jedna z prvých, ktorá má v ponuke a vykonáva tento typ liftingu tváre. Vykonávame aj revízne facelifty po zákrokoch na iných pracoviskách.

zakroky-tvar1
03

03

Plastická operácia očných viečok

Často požadovaný výkon, ktorý koriguje nadbytočnú a povolenú kožu. Nemusí to byť len prejav starnutia, kedy dochádza k strate elasticity a vytvára sa nadbytočná koža. Častokrát k nám prichádzajú aj mladší klienti, kedy je tento stav spôsobený inými faktormi (genetika, rôzne ochorenia, alergie). Operáciou horných alebo dolných viečok sa z funkčného hľadiska vyrieši únava a bolestivosť očí, odstráni sa nadbytočná koža. V prípade riešenia estetickej stránky, pohľad sa otvorí, omladí a potlačia sa známky starnutia. Efekt je v oboch prípadoch dlhodobý.

04

04

Abdominoplastika

Plastika brucha je určená pre mužov a ženy a patrí medzi veľmi frekventované operácie u nás. Je určená pre tých, ktorí chcú znova získať ploché a rovné buško, ktoré je poškodené tehotenstvom, alebo zmenami váhy. Pri zákroku plastický chirurg upraví rozostup brušných svalov, odstráni prebytky kože a tukového tkaniva. Operácia sa často kombinuje s liposukciou.

05

05

Odstránenie a vypnutie podbradku

Naša klinika je prvá, ktorá pracuje a má najväčšie skúsenosti s najmodernejším zariadením LipoLife 3G, ktoré ponúka aj možnosť vypnutia a stiahnutia ochabnutej kože a súčasne podporí aj tvorbu kolagénu. Je to efektívne riešenie tvarovania a vypínania kontúr tváre, predovšetkým v oblasti krku a podbradku, ktoré trápi rovnako ženy ako aj mužov.

06

06

Antiaging ošetrenia

Potlačenie vrások boulotoxínom, výplne nasolabiálnych vrások, chemický peeling, obohatený plazmalifting, mezoterapie a výplne tukom sú momentálne najpožadovanejšie zákroky v rámci našej Derma Care oblasti. Je to účinné riešenie príznakov starnutia, ako aj dlhodobý spôsob ako starnutie vďaka ošetreniam spomaliť.

zakroky-telo
07

07

Zväčšenie a úprava pier

Veľmi populárne zákroky, ktoré riešime niekoľkými spôsobmi, v závislosti od očakávania klienta. Ponúkame operačné zväčšenie pery chirurgickou plastikou červene pery, alebo podvihnutie hornej pery, ktorým sa skracuje vzdialenosť medzi nosom a hornou perou, čím sa vytiahne červeň pery. Populárne sú aj naďalej výplne kyselinou hyaluronovou.

zakroky-tvar2