Zväčšenie pier

Zväčšenie pier

Pery sú výrazným symbolom ženskej krásy a často jedným z najčastejších dôvodov návštevy plastickej kliniky. V závislosti od vašich predstáv vám poskytneme niekoľko riešení šitých na mieru, ako zväčšiť objem a upraviť tvar vašich pier.

Lip Lift – podvihnutie hornej pery alebo lifting hornej pery je chirurgický zákrok, ktorým sa dvíha  horná pera. edným z nich je povytiahnutie hornej pery, pričom sa stredná časť hornej pery povytiahne smerom nahor. Rez je pri tomto postupe prakticky neviditeľný a výsledok vynikajúci. Podvihnutie hornej pery  skráti vzdialenosť,  ktorá je medzi hornou perou a bázou  nosa. Tým sa zvyšuje objem a viditeľnosť červene hornej pery , odhaľuje zuby viac a dáva vám plnšie a mladistvejšie vyzerajúce pery.

Zákrok prebieha v lokálnej anestéze.

Zväčšenie pier vlastným tukom je jedným z najnovších trendov v plastickej chirurgii. Transplantácia vlastného tuku – lipofilling je veľmi dobre využiteľný aj na  zväčšenie pier. Pri tomto type zákroku sa tuk v lokálnom znecitlivení odoberie liposukčnou kanylou z inej časti tela a po úprave sa aplikuje do pier tak, aby sa dosiahol požadovaný tvar.

Zákrok prebieha v lokálnej anestézii.

Zväčšenie pier výplňami

Používame preparáty na báze kyseliny hyaluronovej od renomovaných výrobcov, ktoré sú špeciálne určené na aplikáciu do oblasti pier. Obsahujú aj lokálne anestetikum Lidocain, preto je zákrok menej bolestivý. Tento spôsob vyhladenia vrások a redukciu rýh, tvarovanie a spevňovanie kontúr tváre a pier patrí medzi nechirurgické metódy s okamžitým efektom a minimálnou záťažou pre klienta.