O nás

Chceme robiť veci lepšie

NÁŠ PRÍBEH

Na začiatku bola túžba robiť veci nielen lepšie ale aj inak.
Chceli sme na Slovensku vytvoriť súkromné zariadenie, ktoré by sa v rámci svojho portfólia služieb vyrovnalo malým prémiovým privátnym klinikám v zahraničí a poskytovalo nadštandartné podmienky pre našich pacientov.

Inšpirovali sme sa medzinárodnými trendami, učili sme sa u uznávaných odborníkov doma aj v zahraničí a neustále rozvíjame náš potenciál. Sme moderná klinika v centre Bratislavy, ktorá sa službami a vybavením radí medzi špičkové zariadenia u nás.

OPERA CLINIC ponúka služby v najvyšších svetových štandardoch v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny, so špičkovým prístrojovým vybavením a luxusným zázemím a službami pre klienta.

Profesionálny tím

Odbornosť a spokojnosť

Našim krédom je vysoko odborný výkon a hlavným cieľom je spokojnosť klientov.

Naši lekári a personál sú rešpektovaní špecialisti s množstvom skúseností a s bohatou praxou, ktorí sa neustále rozvíjajú a vzdelávajú vo svojom odbore. Sú členmi významných odborných organizácií a združení.

op-paliatka

MUDr. Juraj Paliatka

Plastický chirurg a odborný garant OPERA CLINIC

„Každému klientovi venujeme maximum nášho úsilia a sústredenia pri operácii, a pooperačnej starostlivosti, bez ohľadu na to či ide o malý alebo veľký zákrok.“  

Po ukončení Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1996, pôsobil ako asistent Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave na 1. chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde získal v roku 1999 atestáciu  z chirurgie. Potom pracoval na  oddelení chirurgie ruky a Klinike plastickej chirurgie UNB Bratislava Ružinov, kde získal špecializáciu – atestáciu z plastickej chirurgie. Tam pokračoval v práci aj po získaní atestácie, venoval sa plastickej, rekonštrukčnej aj estetickej chirurgii. Od roku 2013 pracuje len na súkromných klinikách a v roku 2015 založil OPERA CLINIC.

Je členom v medzinárodnej odbornej spoločnosti ISAPS – International Society of Aesthetic and Plastic Surgery,  členom národnej odbornej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie SLS.  Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach, kurzoch a kongresoch v EU a v USA, či online konferenciách a webinároch.  Absolvoval pobyty na súkromných klinikách plastickej chirurgie v Izraeli a USA.

MUDr. Juraj Paliatka je skúsený plastický chirurg a vykonáva široké spektrum estetických výkonov pre domácu a zahraničnú klientelu. Špecializuje sa na estetickú chirurgiu tváre,  vykonáva deep plane facelift, komplexné úpravy okoločnej oblasti. Je vyhľadávaný klientami na estetickú chirurgiu prsníkov (zväčšovanie prsníkov silikónovými implantátmi, zmenšovanie a modelácie prsníkov) a plastiky brucha.  V ponuke má aj menej invazívne a neinvazívne zákroky ako výplne kyselinou hyaluronovou, aplikáciu botulotoxínu.

Jazykové znalosti: anglicky, francúzsky, rusky

MUDr. Silvia Gažíková Bothová

Plastická chirurgička

Narodená v  Bratislave, študovala na Evanjelickom lýceu a po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského si vybrala chirurgickú dráhu. Po ročnom pobyte na Chirurgickom oddelení v Považskej Bystrici pod vedením primára MUDr. Ladislava Korca prestúpila do Nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde pôsobila 7 rokov na Klinike plastickej chirurgie SZU u prednostu MUDr. Jána Lehockého. V súčasnosti pracuje na súkromnej klinike OPERA CLINIC v Bratislave.

Je členkou Spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, IPRAS (International Confederation For Plastic And Reconstructive Surgery) a pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných konferencií a  tak prináša najnovšie poznatky v smerovaní estetickej medicíny do svojej praxe.

V rámci plastickej chirurgie sa špecializuje plastiku tváre –   operácie viečok, lifting tváre, estetické výkony na prsníkoch – augmentáciu- zväčšenie pomocou silikónových aj polyuretánových implantátov, zmenšenie prsníkov, modelovanie prsníkov a na plastiku brušnej steny napríklad spevnenie brucha po tehotenstve.

Ako estetická plastická chirurgička robí nielen operačné zákroky, ale aj nechirurgické miniinvazívne ošetrenia tváre.

IMG-20180808-WA0003

MUDr. Dorota Palovič Červenková

Plastická chirurgička

Tvár posudzujem vždy ako celok a pomocou prístupu menej je viac mám za cieľ dosiahnuť prirodzený výsledok.”

Absolvovala Lekársku Fakultu Univerzity Komenskéhov Bratislave a od roku 2010 pôsobila na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde sa venovala liečbe popálenín, rán rôzneho pôvodu, rekonštrukčným operáciám jaziev po popáleninách. Počas špecializačného štúdia pracovala na Klinike plastickej a estetickej chirurgie UNB Ružinov, ako aj na IV. chirurgickej klinike LFUK a UNB. Atestáciu v odbore plastická chirurgia získala v roku 2015.

V rámci estetickej chirurgie sa venuje hlavne operáciám v oblasti tváre ako operáciám očných viečok,  vykonáva komplexné úpravy dolných viečok, browlift, liplift, tiež lifting tváre, ako jedna z mála slovenských plastických chirurgov vykonáva moderný deep plane facelifting.

 

 

Venuje sa aj estetickej medicíne. Vykonáva široké spektrum neinvazívnych injekčných a laserových zákrokov, taktiež je školiteľkou aplikácie botulotoxínu a kyseliny hyaluronovej. Pravidelne sa zúčastňuje kongresov, kurzov a školení v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

Aktuálne z Instagramu