O nás

Chceme robiť veci lepšie

NÁŠ PRÍBEH

Na začiatku bola túžba robiť veci nielen lepšie ale aj inak.
Chceli sme na Slovensku vytvoriť súkromné zariadenie, ktoré by sa v rámci svojho portfólia služieb vyrovnalo malým prémiovým privátnym klinikám v zahraničí a poskytovalo nadštandartné podmienky pre našich pacientov.

Inšpirovali sme sa medzinárodnými trendami, učili sme sa u uznávaných odborníkov doma aj v zahraničí a neustále rozvíjame náš potenciál. Sme moderná klinika v centre Bratislavy, ktorá sa službami a vybavením radí medzi špičkové zariadenia u nás.

OPERA CLINIC ponúka služby v najvyšších svetových štandardoch v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny, so špičkovým prístrojovým vybavením a luxusným zázemím a službami pre klienta.

Profesionálny tím

Odbornosť a spokojnosť

Našim krédom je vysoko odborný výkon a hlavným cieľom je spokojnosť klientov.

Naši lekári a personál sú rešpektovaní špecialisti s množstvom skúseností a s bohatou praxou, ktorí sa neustále rozvíjajú a vzdelávajú vo svojom odbore. Sú členmi významných odborných organizácií a združení.

op-paliatka

MUDr. Juraj Paliatka

Plastický chirurg a odborný garant OPERA CLINIC

„Každému klientovi venujeme maximum nášho úsilia a sústredenia pri operácii, a pooperačnej starostlivosti, bez ohľadu na to či ide o malý alebo veľký zákrok.“ 

Po ukončení Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1996, pôsobil ako asistent Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave na 1. chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde získal v roku 1999 atestáciu  z chirurgie. S plastickou chirurgiou začal na  Oddelení chirurgie ruky v Univerzitnej Nemocnici v Bratislave, kde získal cenné skúsenosti v tejto oblasti plastickej chirurgie. Potom pracoval na  Klinike plastickej chirurgie UNB Bratislava Ružinov, kde získal špecializáciu – atestáciu z plastickej chirurgie. Tam pokračoval v práci aj po získaní atestácie, venoval sa plastickej, rekonštrukčnej aj estetickej chirurgii. Od roku 2013 pracuje len na súkromných klinikách a v roku 2015 založil OPERA CLINIC.

Je členom v medzinárodnej odbornej spoločnosti ISAPS – International Society of Aesthetic and Plastic Surgery,  členom národnej odbornej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie SLS a Spoločnosti chirurgie ruky SLS.  Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach, kurzoch a kongresoch v EU a v USA. Absolvoval pobyty na súkromných klinikách plastickej chirurgie v Izraeli a USA.

MUDr. Juraj Paliatka je skúsený plastický chirurg a vykonáva široké spektrum estetických výkonov pre domácu a zahraničnú klientelu. Špecializuje sa na estetickú chirurgiu tváre, estetickú chirurgiu prsníkov (zväčšovanie prsníkov silikónovými implantátmi, zmenšovanie a modelácie prsníkov) a plastiky brucha. Ako prvý začal využívať laserovú liposukciu LipoLife 3G ako aj revolučnú laserovú metóda LipoTight na vypnutie a kontúrovanie pokožky. V ponuke má aj menej invazívne a neinvazívne zákroky ako výplne kyselinou hyaluronovou, aplikáciu botulotoxínu.

Jazykové znalosti: anglicky plynne, francúzsky a rusky komunikatívne

MUDr. Silvia Gažíková Bothová

Plastická chirurgička

Narodená v  Bratislave, študovala na Evanjelickom lýceu a po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského si vybrala chirurgickú dráhu. Po ročnom pobyte na Chirurgickom oddelení v Považskej Bystrici pod vedením primára MUDr. Ladislava Korca prestúpila do Nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde pôsobila 7 rokov na Klinike plastickej chirurgie SZU u prednostu MUDr. Jána Lehockého. V súčasnosti pracuje na súkromnej klinike OPERA CLINIC v Bratislave.

Je členkou Spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, IPRAS (International Confederation For Plastic And Reconstructive Surgery) a pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných konferencií a  tak prináša najnovšie poznatky v smerovaní estetickej medicíny do svojej praxe.

V rámci plastickej chirurgie sa špecializuje plastiku tváre –   operácie viečok, lifting tváre, estetické výkony na prsníkoch – augmentáciu- zväčšenie pomocou silikónových aj polyuretánových implantátov, zmenšenie prsníkov, modelovanie prsníkov a na plastiku brušnej steny napríklad spevnenie brucha po tehotenstve.

Ako estetická plastická chirurgička robí nielen operačné zákroky, ale aj nechirurgické miniinvazívne ošetrenia tváre.

IMG-20180808-WA0003

MUDr. Ján Kadlec

Anesteziológ

V roku 1995 absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Atestáciu z anestéziológie a intenzívnej medicíny 1. stupňa získal v roku 1998 a atestáciu 2. stupňa v roku 2003. Do roku 2006 bol lekárom lekár oddelenia OAIM NMO Bratislava a súčasne lektorom SZU pre doškoľovanie zdravotníkov v resuscitácii a intenzívnej medicíne. Od r. 2007 spolupracuje s najlepšími súkromnými zdravotníckymi zariadeniami na Slovensku a v Českej republike.

V rámci ďalšieho odborného vzdelávania sa zúčastňuje na rôznych špecializovaných kurzoch. Je členom Slovenskej lekárskej komory.

Jazykové znalosti: anglicky a nemecky

testimonail

Recenzie a odporúčania pacientov

powered by Estheticon.sk

Aktuálne z Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.